.

כך נהפוך לשחקנים מצליחים בשוק העיסקי 

עוד אין לכם הרצאה?

יש לכם סיפור, אבל לא יודעים איך להוציא אותו לאוויר?

יודעים שצריך מצגת עם תוכן מושך - אבל מתקשים לבצע?

אנחנו כאן בשביל לדבר איתכם ביזנס

ולהפוך אתכם לשחקנים מצליחים בשוק העיסקי.

 

מה הייתם אומרים, אם ידעתם שבמרחק החלטה אחת וארבעה שבועות בלבד מהיום,

כבר יש לכם באוויר הרצאה מלוטשת ומקצועית, מלא בתוכן רלוונטי, כתובה ומנוסחת היטב, שמפארת עבורכם את הביזנס, ומתחיל להזיז לקוחות בכיוון שלכם?

 

אם יש לכם סיפור שמחפש דרך לצאת לעולם, אם יש לכם ידע שאתם מעוניינים להעביר הלאה לקהלים גדולים, ואם אתם מובילים עסק פעיל או בהקמה, ואתם עדיין לא לגמרי יודעים כיצד למשוך לקוחות,

ואם אין לכם עדיין נכס בימתי פעיל, שמזיז אתכם מהיציע אל המגרש העיסקי האמיתי, קחו החלטה ובואו להתחיל את הדרך הנהדרת ששמה אתכם על המפה.

 

אתם יודעים שאתם חייבים הרצאה על במה, כזו שמייצר לכם נוכחות ומוניטין איש ומקצועי, 

אבל אתם לגמרי לא בטוחים איך למלא אותה בתוכן עשיר, כזה שמייצר קהל מרותק, ואחר כך לידים, פניות ולקוחות. 

 

 

אז כאן אצלנו, נעשה את זה בליווי מקצועי ביחד, יד ביד, בתהליך מהיר וקל,

ומשם אתם תדעו בדיוק איך לצאת לדרך. במילים אחרות, לאחר שההרצאה שלכם תהיה מוכנה לעלות לאוויר, תוכלו להתחיל למצוא במות רלוונטיות, גופים במגזר הציבורי או העיסקי, חוגי בית - ולהפוך את ההרצאה שלכם לנכס שמניב הכנסה משמעותית.

הכל קל, מהיר, ובהשקעה חד פעמית - לתמיד. 

מילות המפתח כבר בפנים

בשוק התחרותי של שנת 2020, בו הנראות בגוגל משחקת תפקיד קריטי בהצלחה של עסק בדיגיטל, מילות מפתח באתר שלנו הן שלב ראשון והכרחי בתכנון ובבנייה של אתר אינטרנט. איתור הביטויים הרלוונטיים והזנה נכונה שלהם באתר מהווה את הבסיס לסריקה נכונה של האתר על ידי גוגל, הופעה בתוצאות החיפוש בגוגל ובהמשך משמשת נקודת זינוק מוצלחת למאמצי הקידום, השיווק והפרסום הדיגיטל. 

ואת זה - מילות מפתח שלקוחת מחפשים בגוגל, וכך מגיעים אל אתר שלכם - אתם מקבלים בתוך החבילה!

אל תחכו למחר. אל תלכו בדרך מפותלת וארוכה בחיפוש אחר דיוק. יחד איתנו, יהיה לכם אתר יפהפה ומלא בתוכן, פשוט וקל לתפעול עצמאי. צאו לדרך – תבצעו. הדיוק יגיע בהמשך.

  

האם יש לכם נוכחות דיגיטלית, שהיא בשליטה שלכם?

תחום בניית האתרים התקדם משמעותית בשנתיים האחרונות וכיום כל אחד יכול להקים אתר חינמי מהבית.

אבל מה עם התוכן? האם הוא כתוב היטב? איך נוסחו הכותרות? האם התוכן יגרום ללקוחות להרים לכם טלפון? האם שתלתם מילות מפתח נכונות כדי שהוא יקודם כראוי בגוגל?

אז איך עושים את זה? אתם מוזמנים ל-4 פגישות שבהן נקים ביחד אתר אינטרנט מקצועי, צעד אחר צעד, ובסיומן האתר היפהפה שלכם באוויר.

אל תדחו למחר. בזמן שאתם מהססים, המתחרים שלכם שואבים אליהם את הלקוחות.

מתחילים עכשיו

אודות ערן הדס - מנטור תוכנית הליווי

מאמן לעסקים, מומחה תוכן דיגיטלי ואינטרנט, מייסד בית הספר לטלוויזיה של 'רשת' ערוץ 13. מכשיר חברות, ארגונים, מנכ"לים ופוליטיקאים בהופעות בציבור ובטלוויזיה, אינטרנט, ניו-מדיה, שיווק דיגיטלי, נאומים, הרצאות ומצגות.

מוביל עסקים להצלחה עיסקית, מיתוג ובולטות תקשורתית. ערן מוכר כאוטוריטה לתקשורת וניו-מדיה, והוא המאמן לטלוויזיה המנוסה ביותר בישראל. מגיש את תוכנית הטלוויזיה לעסקים 'ביזנס TV'.

הבעלים של 'מועדון הפרזנטורים' שהוקם ב-2018 ומוביל בהצלחה את תוכנית הליווי 'הדרך למיליון הראשון'.

הוא כתב אלפי מאמרים ב'ידיעות אחרונות' 'Ynet' והפיק למעלה מ-500 סרטוני וידאו ותוכניות בטלוויזיה ואונליין בנושאי מכירות, ניהול, הצלחה עסקית והתפתחות אישית.

מטרתו של ערן היא לעזור לכם להשיג את היעדים האישיים והעסקיים שלכם במהירות ובקלות, יותר מכפי שדמיינתם אי פעם.

למה עדיף להקים אתר בליווי אישי

בעלי עסקים רבים משקיעים כסף רב בהקמת ותפעול אתר, ובקידום ממומן בגוגל ובדפי פייסבוק.

אם הם רק היו משקיעים בהקמה חד פעמית שמאפשרת להם לתפעל את האתר באופן עצמאי, בקלות וביעילות.

לו רק היו מקימים אחת ולתמיד אתר הכולל תוכן משלהם, שמושך את קהל היעד שהם מחפשים, כך האתר יהפוך למשאבת לידים חזקה יותר, ויגרום ללקוחות להכיר אותם ואת המותג שלהם ולקנות מהם.

בהקמת אתר ב-4 פגישות בליווי אישי, אתם חוסכים אלפי שקלים בהקמה ובתפעול, וויוצאים עם אתר מלא תוכן איכותי המצליח להניע לפעולה, להביא לכם לקוחות חדשים ולהוביל אתכם אל ההצלחה.

מי צריך להקים אתר בליווי מקצועי 

בעל עסק שמבין שהוא חייב אתר המייצר נוכחות דיגיטלית בגוגל, אבל לא בטוח איך למלא אותו בתוכן עשיר ומקצועי שמייצר לידים, פניות ולקוחות.

 

מי שרוצה לדעת לייצר בעצמו תוכן כתוב היטב, לנסח כותרות מושכות שיגרמו ללקוחות להרים לכם טלפון, וכיצד לשתול מילות מפתח נכונות כדי שהאתר יקודם כראוי בגוגל.

 

מי שמעוניין לדעת כיצד לתפעל את האתר באופן עצמאי, בקלות ובבטחון, מבלי להזדקק לאנשי תוכן, מתכנתים או גרפיקאים. הכל קל, מהיר, ובהשקעה חד פעמית - לתמיד.

הירשמו לתהליך עכשיו

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.